Latest Articles
Technologia zbliża ludzi. Współcześnie – coraz bardziej. Podstawowe funkcje smartfonów, za jakie można uznać wysyłanie wiadomości tekstowych, zdjęć, filmów, już dawno przestały służyć temu, aby być w kontakcie z bliskimi, zapisywać wspomnienia z wakacji.
04.10.2018
 
Randka z chłopakiem/dziewczyną, który/która nam się podoba może być bardzo stresująca tym bardziej, jeżeli jesteśmy nieśmiali. Denerwujemy się, że nie będziemy wiedzieli jak się zachować, że nie dojdziemy do głosu, albo wręcz przeciwnie, że to my nie dopuścimy drugiej osoby do rozmowy. Jak zatem przeżyć randkę, gdy jesteśmy nieśmiali.
06.05.2018
 
Podczas seksu popełniamy czasem drobne i te poważne błędy, która mogą nawet zniszczyć związek. Intymność jest bardzo ważna we wzajemnych relacjach, dlatego trzeba o nią dbać. Oto lista błędów popełnianych najczęściej.
06.05.2018
 
Często samotność w związku jest dla osób postronnych, a nawet samego partnera niezauważalna. Wyglądacie na osoby tworzące szczęśliwy związek. Inni często zazdroszczą wam, że jesteście tak blisko. Ale to wszystko pozory, nie jest tak różowo, rzeczywistość jest inna. Po prostu czujemy się samotni.
06.05.2018
 
Uważasz, każdy seks musi być fantastycznym przeżyciem i kończyć się, co najmniej jednym orgazmem? Albo, że musi być za każdym razem bardzo namiętny, z grą wstępną, stosunkiem i kulminacją. Nic bardziej mylnego. Seks, jak wiele aspektów naszego życia może różnić się w zależności od dnia, naszych oczekiwań czy też po prostu naszego samopoczucia.
04.04.2018
 
Współżycie jest, w sytuacji, gdy przeżywamy go pierwszy raz, źródłem stresu, obaw i niepewności. Jest tak zarówno dla kobiety jak i dla mężczyzny. Oboje są zestresowani, chociaż cześć obaw jest inna dla niej i dla niego. Jak pokonać nieśmiałość i stres? Jak się zachować, aby dobrze wypaść?
04.04.2018
 
Często zadajemy sobie to pytanie, a nie ma na nie jednoznacznej odpowiedzi. Najkrócej można powiedzieć „to zależy”. Jest to temat wzbudzający wiele emocji, kontrowersji i podzielonych zdań.
04.04.2018
 
Sex na pierwszej randce to dla niektórych niespełnione marzenie, zaś dla innych codzienność. Czy jednak osoby, które tego nigdy nie doświadczyły mają czego żałować? Czy rzeczywiście sex podczas pierwszego spotkania jest tym, do czego powinniśmy dążyć? A może ilość ewentualnych konsekwencji znacznie przewyższa przyjemność, płynącą z krótkotrwałego zbliżenia dwóch obcych sobie ciał? Postaramy się odpowiedzieć na te pytania, patrząc na sprawę z kobiecego i damskiego punktu widzenia.
31.03.2018
 
Sex na pierwszej randce to temat, który jest często poruszany w męskich i damskich rozmowach. Zdanie na jego temat są podzielone i w dużej mierze zależą od płci, wieku i oczekiwań. Pragnąc zachęcić Was do dyskusji, przedstawiamy opinie dwóch czytelników, którzy postanowili opowiedzieć o swoich doświadczeniach z sexem podczas pierwszego spotkania.
30.03.2018
 
Powszechnie uważa się, że portale randkowe, randki online są dla ludzi, którym się nie poszczęściło w miłości i w akcie desperacji próbują znaleźć w ten sposób partnera.
29.03.2018
 
1