Technologia zbliża ludzi. Współcześnie – coraz bardziej. Podstawowe funkcje smartfonów, za jakie można uznać wysyłanie wiadomości tekstowych, zdjęć, filmów, już dawno przestały służyć temu, aby być w kontakcie z bliskimi, zapisywać wspomnienia z wakacji.

Dziś używamy komórki także do sextingu, czyli pikantnego randkowania w rzeczywistości wirtualnej.

Robią to zarówno młodzi, jak i starsi

Z nowościami, szczególnie tymi dotyczącymi technologii, najszybciej radzą sobie nastolatkowie. Sexting jest formą inicjacji, sprawdzeniem, czy mamy ochotę z partnerem uprawiać seks, jest wreszcie tym, czym dla starszych pokoleń były pisma pornograficzne. Nastolatkowie nie mówią, że wysyłają sobie nagie zdjęcia, tylko wysyłają nudesy (od angielskiego „nude”, czyli nagi).

A rodzice nastolatków? Choć się nie przyznają, sexting też im się zdarza – przecież wszyscy chcą nadążyć za trendami.

https://www.sugu.pl/m/articles/view/Jak-sexting-na-zawsze-zmieni%C5%82-randkowanie

Osłoda dla związku na odległość

Nie wszystkie pary mają takie szczęście, że partnerzy żyją w tym samym mieście. Zakochanych ludzi dzielą odległości z różnych powodów, ale jedno się zgadza - rozłąka na długi czas boli najbardziej. Odrobiny słodyczy można doświadczyć dzięki sextingowi. Nagie ciało partnera/partnerki w naszym smartfonie, opatrzone tekstem jak bardzo nas pragnie sprawi, że noce spędzane samotnie będą się wydawały mniej smutne.

Zdrada nie wywołuje już tylu wyrzutów sumienia

W długoletnim związku zawsze zdarzają się takie momenty, kiedy czuje się, że mamy dość partnera/partnerki. Tylu, ilu jest ludzi, tyle rozwiązań na tę sytuację – wyjazd do rodziców i odpoczęcie od siebie, głęboka rozmowa, poszukiwanie zrozumienia w ramionach kochanka/kochanki lub… sexting.

Portale randkowe są pełne osób, które choć mają status „w związku”, to nie szukają kogoś na jedną noc do łóżka. Wystarczy im atrakcyjny partner, którego będą mieć w swoim smartfonie. Szybkie i pełne wrażeń spotkanie z obcą, atrakcyjniejszą połówką w świecie wirtualnym dla wielu osób nie oznacza nawet zdrady – przecież się nie dotykamy, nie całujemy, często nawet nie widzimy swoich twarzy.

Zapewnia urozmaicenie w relacji

Po jakimś czasie nawet najbardziej zakochana para zacznie chorować na rutynę w związku. Mogą się pojawić wątpliwości - „Mam wrażenie, że robimy to samo po raz tysięczny”, „Chciałbym, żeby ona mnie czymś zaskoczyła”, „On już nie ma w sobie tej iskry, co kiedyś”.

Pary z takimi problemami chętnie decydują się – zamiast pójść do łóżka po raz kolejny, by obębnić smutny obowiązek – na uprawianie sextingu. Kiedy ona jest w drodze do pracy, on jej wyśle zdjęcie przedstawiające, jak bardzo nie może doczekać się aż wróci. Z kolei kiedy on będzie w biurze, ona nagra mu filmik prezentujący, jak zamiast pracować, intensywnie myśli o nim.

Brzmi jak przepis na podtrzymanie ognia w związku? Jak najbardziej! Poza tym dzień z takimi atrakcjami od razu staje się ciekawszy.

04.10.2018
 
Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Rating
1 votes
Info