Uważasz, każdy seks musi być fantastycznym przeżyciem i kończyć się, co najmniej jednym orgazmem? Albo, że musi być za każdym razem bardzo namiętny, z grą wstępną, stosunkiem i kulminacją. Nic bardziej mylnego. Seks, jak wiele aspektów naszego życia może różnić się w zależności od dnia, naszych oczekiwań czy też po prostu naszego samopoczucia.

Zmienność jest pożądana

Najgorsza w seksie jest rutyna. Seks staje się zwyczajnym wydarzeniem, a nie czymś, co cieszy i na co czekamy z niecierpliwością. Lekarstwem na to, jest urozmaicanie okoliczności jak np. seks na łonie natury, seks uprawiany rano, seks z zaskoczenia itp. Tak długo, jak będziecie walczyć z rutyną, będzie świetnie

Jak sprawić, aby seks był jeszcze lepszy

Porozumiewanie się i więź są fascynujące

By cieszyć się udanym seksem, trzeba rozmawiać, rozmawiać, rozmawiać. Mówmy, co nam się nie podoba, co wręcz przeciwnie – podnieca nas. Wsłuchujmy się w to, co nam mówi partner i starajmy się to zastosować lub…powiedzmy, dlaczego nie. Najlepszy seks ma miejsce wtedy, gdy łączy cię głęboka więź z partnerem. Miłość jest najważniejszym czynnikiem satysfakcji seksualnej, bliskość wpływa na seks, bo czujesz się bardziej komfortowo i ufasz partnerowi.

Zwyczajny seks też jest podniecający

Właściwie zawsze, pary uprawiające seks mają mniej lub bardziej udany i wspaniały seks. Rzadko zdarza się, że za każdym razem następują chwile uniesienia. Często jest dużo zabawnych sytuacji, które należy traktować jak równie udany, chociaż niefascynujący seks.

Gra wstępna, pieszczoty i pocałunki są wstępem do orgazmu

U mężczyzn jest łatwiej, ale kobiety potrzebują zazwyczaj dłuższych pieszczot do osiągnięcia orgazmu. Panuje mit, że każda kobieta może osiągnąć orgazm podczas zwykłej penetracji. Wiele kobiet wymaga stymulacji łechtaczki, pieszczot i pocałunków. Duża moc jest w pocałunkach, to doskonały sposób na intymność i jeden z ważniejszych aktów gry wstępnej. Ponieważ pocałunki zazwyczaj poprzedzają każdą aktywność seksualną, umiejętnie mogą nadać ton pieszczotom. Kochacie się przy zgaszonym świetle, patrząc w poduszkę czy na szafę? Warto to zmienić. Zapalcie świece lub światło i obserwujcie partnera. Co robi, jak to robi, jak to wygląda.

Szczegóły uwodzą

Istotne jest, co macie na sobie. Często partner woli zamiast nagiej partnerki zobaczyć ją w bieliźnie. Partnerka woli partnera w seksownych slipach, a nie w skarpetach. Ważny jest wygląd, zapach, otoczenie. Zadbajcie o wszystkie szczegóły. Przed seksem ważna może być romantyczna kolacja, nastrojowa muzyka, masaż itp

Afrodyzjaki są „seksi”

Nie zapomnicie o afrodyzjakach. Istnieje bardzo wiele produktów, mających na celu podwyższyć wasze libido. Można do nich zaliczyć przyprawy takie jak seler, imbir, wanilię, cynamon, kardamon, chrzan. Należą do nich także niektóre zioła np. herbaty z żeń-szenia, napoje np. mleko kozie, szampan, kakao i czekolada. Są również środki typowo farmaceutyczne.

 

04.04.2018
 
Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Rating
1 votes