Photos
Description

Drodzy,

Dziś zapraszamy Was na wyjątkowy wieczór w klubie PRIVE. Dziś, wchodząc do klubu otrzymujecie od nas wszystko, czego dusza zapragnie: open bar, catering, fenomenalną atmosferę zabawy i oczywiście całe wyposażenie klubu, jakiego nie znajdziecie w całej Polsce. Niech tę noc przepełni namiętny taniec splątanych ciał pięknych kobiet oraz przystojnych mężczyzn! Ta noc będzie pływała w luksusie i seksualnej gorączce!

VIP ALL IN EXCLUSIVE NIGHT

to noc eleganckich panów i szykownych Pań, gdzie gentelmani w garniturach i damy w wieczorowych sukniach bawią się do białego rana nie przejmując tym, co nastąpi jutro. Ten wieczór będzie inny niż wszystkie! Wyjątkowy i elegancki.

Garnitury i seksowne sukienki obowiązkowe, a szykowne dodatki mile widziane!

Całość ekskluzywnego klimatu imprezy dopełni catering oraz open bar, w którym będziecie mogli otrzymać fantastyczne alkohole i napoje bezalkoholowe. Po 23:00 do Waszej dyspozycji będzie również masażysta, który spełni wszelkie Wasze zachcianki odnośnie do sensualnego masażu całego ciała – chęć oddania się jego silnym ramionom wystarczy zgłosić przy wejściu.

Wyjątkowo do godziny 24:00 w całym klubie będzie można poruszać się w eleganckich strojach, a po północy poprosimy wszystkich obecnych na poziomach +1 i +2 o ukazanie wszystkich wspaniałości kryjących się pod garniturami i sukniami ????

Całość imprezy będzie rozkręcał profesjonalny DJ, którego dobrze znacie z poprzednich euforycznych imprez. Natomiast o to, aby niczego Wam nie zabrakło zadba nasza świetna załoga.

"OPEN BAR" zawiera: piwo, wódkę, wybrane whisky, wino, napoje bezalkoholowe z wyłączeniem RedBulla.

 

Participants
Empty
Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Rate
1 votes
Information
iwona25
Zawszę chętna!
Date start13.10.2018 20:00
Date end14.10.2018 02:00